Une nuit d`amour
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Une nuit d`amour

Hotelul Dulle organizeaza o decernare a premiilor.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Huh?!Oh yeah...my room

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Misaki
Admin
Misaki


Mesaje : 286
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 12:26 pm

-Nu...nu ma doare chiar deloc, am zis razand,apoi -am luat in brate si l-am strans tare
-Sper sa nu te sufoci
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 12:28 pm

-Sper si eu. am spus dezlipind-o de mine apoi sarutand-o pe gura.
Sus In jos
Misaki
Admin
Misaki


Mesaje : 286
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 12:31 pm

i-am raspuns la sarut
-Stii ce ma bucur? am zis batand din palme
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 12:34 pm

-Ce te bucura atat de mult?am intrebat-o trantind-o in pat si continand sa o sarut dar pe gat.
Sus In jos
Misaki
Admin
Misaki


Mesaje : 286
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 12:39 pm

-Ca nu pleci,normal.Si ca o sa pot fi cu tine.
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 12:40 pm

-Aha.am zis dandu-i jos bluza .
Sus In jos
Misaki
Admin
Misaki


Mesaje : 286
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 12:43 pm

I-am dat si eu bluza jos, si am inceput sa il sarut
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 12:46 pm

De data asta ma grabeam asa ca m-am dezbracat singur apoi am dezbracat-o si pe ea si am inceput sa ma imping in ea ceva mai repede decat o obisnuisem.
Sus In jos
Misaki
Admin
Misaki


Mesaje : 286
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 12:47 pm

Am scos un mic geamat, apoi l-am sarutat
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 12:49 pm

Am continuat asa timp de un sfert de ora apoi a inceput sa imi spune telefonul. L-am lasat sa sune pana s-a plictisit ala care ma suna dar a inceput iar.
Sus In jos
Misaki
Admin
Misaki


Mesaje : 286
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 12:50 pm

-Du-te si raspunde, poate e important
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 12:58 pm

-Bine!am spus dandu-ma de pe ea si luand telefonul in mana.La naiba e managerul.am spus enervat.
-Ce vrei?i-am spus raspicat.
-Unde naiba esti?
-Hai ca vin acum!Dar nu poti veni tu la mine?l-am intrebat sperand ca Ki sa nu se supere.
-Bine!Unde trebuie sa vin?
-I-am spus etajul si camera si i-am inchis.
-Te superi daca vine?am intrebat-o pe Ki in timp ce ma imbracam
Sus In jos
Misaki
Admin
Misaki


Mesaje : 286
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 12:59 pm

-Nu nu ma supar.
M-am imbracat si eu repede si mi-am luat i'pod'ul si am inceput sa ascult muzica
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 1:04 pm

Peste cateva clipe a aparut si managerul l-am poftit in camera si cand a intrat s-a holbat timp de un minut la Ki, ceea ce ma deranja enorm.
-Vezi ca eu sunt aici!i-am spus intorcandu-i fata spre mine.
-Ahhh...da da!spuse el asezandu-se, m-am asezat si eu.
-Deci!Ce trebuie sa-ti explic?l-am intrebat.
-Pai de ce ramai aici, dar deja mi-am dat seama!spune el facand cu ochiul.
-Te inseli daca crezi ca raman numai pentru fata. Jumatate de motiv este ea dar raman si ca m-am cam plictisit de Japonia si vreau o vacanta lunga plus ca Adelina e in orasul asta.
-Cine e Adelina?
-Aia pe care am lasat-o insarcinata, trebuie sa ii dau banii si sa-i vad pe aia mici.
-Is gemeni?a intrebat el mirat.
-Da!Hai am terminat?Spune-le si la baieti ca n-am chef sa le repet si lor.am spus ducandu-ma la usa deschizand-o.
-Da!Am plecat!Pa!a spus el iesind pe usa.
-Acum putem sa revenim.i-am spus lui Ki sarind pe ea si incepand sa o sarut iar pe gat.
Sus In jos
Misaki
Admin
Misaki


Mesaje : 286
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 1:05 pm

Mi-am dat castile jos din urechi
-ok...
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 1:07 pm

M-am dezbracat iar repede si am dezbracat-o si pe ea si am continuat de unde ramasesem dar de data asta la o viteza normala.
Sus In jos
Misaki
Admin
Misaki


Mesaje : 286
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 1:11 pm

Am inceput sa il sarut.
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 1:12 pm

Dupa o ora am terminat eu de data asta. M-am asezat in pat langa ea si am deschis televizorul cautand ceva la care sa ma uit.
Sus In jos
Misaki
Admin
Misaki


Mesaje : 286
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 1:14 pm

M-am dus si am cautat ceva de imbracat.Intr-un sfarsit m-am imbracat cu un maieu si o fusta,apoi m-am dus langa Yani
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 1:16 pm

-Hmmmmm.........ma gandeam........cred ca intr-o zi te las insarcinata.am spus razand.
Sus In jos
Misaki
Admin
Misaki


Mesaje : 286
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 1:17 pm

Am inceput sa rad
-Ce te face sa crezi asta?
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 1:18 pm

-Pai daca niciodata nu port prezervativ. Iei aticonceptionale?am intrebat-o zambind.
Sus In jos
Misaki
Admin
Misaki


Mesaje : 286
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 1:21 pm

-Nu, am zis razand.
Am stat putin si m-am gandit.Mi-am adus aminte ca imi luasem cu mine ursuletu'.Am inceput sa il caut.In sfarsit l-am gasit.I l-am aruncat lui Yani in fata, apoi am inceput sa rad
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 1:23 pm

L-am luat de pe fata mea si m-am uitat ciudat la Ki.
-Pentru ce a fost asta?am intrebat-o razand.
Sus In jos
Misaki
Admin
Misaki


Mesaje : 286
Data de înscriere : 10/01/2010

Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 13, 2010 1:25 pm

-Ca sa rad eu.Da ai ras si tu.Asta e stupidu' meu maimutoi.E de cand aveam eu 14 ani
Sus In jos
Continut sponsorizat





Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Huh?!Oh yeah...my room   Huh?!Oh yeah...my room - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Huh?!Oh yeah...my room
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ciara's room XD
» It's simple..Aaliya'z Room
» Life is pink! Lilith's room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Une nuit d`amour :: The Hotel :: Camerele fetelor-
Mergi direct la: