Une nuit d`amour
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Une nuit d`amour

Hotelul Dulle organizeaza o decernare a premiilor.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 No fear , just crazy`style and muzic !

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Urmatorul
AutorMesaj
Brooke

Brooke


Mesaje : 183
Data de înscriere : 10/01/2010
Varsta : 28
Localizare : La capătul sfârşitului

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 6:10 am

Stateam pe perfazul ferestrei pe picioare avand o revista , langa paharul cu suc [>.<'] , si in mana nelipsitul telefon , timiteam mesaje in timp ce boxele sistemuli rasunau a rock .
Sus In jos
Misaki
Admin
Misaki


Mesaje : 286
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 6:17 am

Mergeam pe hol cu ciubucu' in gura.Am vazut-o intr-o camera pe Brooke
-BAU!...ce faci?
Sus In jos
Brooke

Brooke


Mesaje : 183
Data de înscriere : 10/01/2010
Varsta : 28
Localizare : La capătul sfârşitului

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 6:18 am

Am tresarit usor , nu auzisem clar acel bau de muzica , am dat muzica mai incet .
-Bine ! spun cascand
-Tu ce faci ? murmur zambind .
Sus In jos
Misaki
Admin
Misaki


Mesaje : 286
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 6:20 am

M-am uitat putin in camera ei, iar dupa am raspuns
-Pai, spun eu cu ciubucul in gura...sunt plictisita
Sus In jos
Brooke

Brooke


Mesaje : 183
Data de înscriere : 10/01/2010
Varsta : 28
Localizare : La capătul sfârşitului

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 6:54 am

-Ah` mie imi spui , cred ca am sa mor ,ma sinucid T_T.zic eu in gluma
Sus In jos
Misaki
Admin
Misaki


Mesaje : 286
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 6:57 am

-Sa nu faci asta, i-am zis razand.E curat la tine, la mine e dezordine.Mda...uite ce face lenea din om.
M-am uitat putin in jur, apoi m-am asezat pe pat.
Sus In jos
Brooke

Brooke


Mesaje : 183
Data de înscriere : 10/01/2010
Varsta : 28
Localizare : La capătul sfârşitului

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 6:59 am

-Curat , ca inca nu mam schimbat ! murmur razand
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:01 am

Ma plimbam pe hol si m-am oprit la o usa ciocanind usor in ea asteptand ca cineva sa deschida usa.
"Sper ca e o fata pe aici!"imi spun in gand.
Sus In jos
Misaki
Admin
Misaki


Mesaje : 286
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:02 am

-Ma duc eu sa raspuns, am zis in timp ce ma indreptam spre usa
In fata mea se afla un baiat
-Hei eu sunt Misaki, Misa sau Ki, intra
Sus In jos
Brooke

Brooke


Mesaje : 183
Data de înscriere : 10/01/2010
Varsta : 28
Localizare : La capătul sfârşitului

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:04 am

-AH` buna si tie zic !
-EU sunt Brooke !
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:05 am

Imediat mi-a sarit in ochi rozul acela dezgustator din capul fetei, parca ii cazuse o cutie cu vopsea in par. Am intrat totusi.
-Hei!Yani, incantat.
"Bat si eu la o usa si imi raspunde o ciudata, ce noroc am!"apoi oobserv pe cealalta fata care parea mai normala decat asta. "Ce bine ca m-ai este si o fata normala pe aici!"imi spun in gand.
-Salut!Nu te-am observat din prima!ii spun lui Brook
Sus In jos
Brooke

Brooke


Mesaje : 183
Data de înscriere : 10/01/2010
Varsta : 28
Localizare : La capătul sfârşitului

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:06 am

-Ah` incantata sa va cunosc !
-Cu ce va servesc ?
Sus In jos
Lilith

Lilith


Mesaje : 175
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:07 am

Am batut scurt la usa, destul de agitata. Nu am mai asteptat sa mi se deschida, eram si asa e foc.
-Scuze! Hei, Misa, ai calcat cumva pe o cheie? Era chiar in fata usii, am ramas pe afara.
Sus In jos
Brooke

Brooke


Mesaje : 183
Data de înscriere : 10/01/2010
Varsta : 28
Localizare : La capătul sfârşitului

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:08 am

Am ramas putin umita .
Ah` ce de lume ma vizita azi .
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:09 am

-Eu vreau o bere daca ai!ii zic asezandu-ma pe pat si analizand camera.
Mi-am dat seama ca era la fel de mica ca si a mea, peretii erau de aceeasi culoare monotona ca a mea, iar tavanul avea si el crapaturi.
Sus In jos
Brooke

Brooke


Mesaje : 183
Data de înscriere : 10/01/2010
Varsta : 28
Localizare : La capătul sfârşitului

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:13 am

-Bere,bere ..ah` cred ca am una .spun cautand prin frigider, gasind o doza pe care io arunc baiatului .
Sus In jos
Lilith

Lilith


Mesaje : 175
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:14 am

-In seara asta cred ca dorm pe pres... am mormait, cutremurandu-ma numai la acest gand. Aveam o fata speriata, desi nu simteam chiar asta... Mai degraba ma amuza
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:15 am

Am prins imediat berea si am desfacut-o.
-Vreti si voi?le intreb pe fete si scotandu-mi pachetul de tigari. Pot fuma aici?o intreb pe fata cu parul roz.
Sus In jos
Misaki
Admin
Misaki


Mesaje : 286
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:16 am

M-am dat din usa si am lasa-o pe Lala sa intre.M-am uitat putin la Yani, ma privea ciudat."Mda perfect, altcineva care ma crede o ciudata"
-Aaa, pai nu e camera mea.Intreab-o pe Brooke
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:18 am

-Credeam ca e camera ta. Brook pot?imi intorc imediat capul spre Brook.
-Buna Lilith,cand ai aparut?o intreb observand ca intra pe usa.
Sus In jos
Brooke

Brooke


Mesaje : 183
Data de înscriere : 10/01/2010
Varsta : 28
Localizare : La capătul sfârşitului

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:18 am

Am ras usor .
-da poti fuma , si vreau si eu una ! murmur razand .
"Ah ...mai stiuu sa fumez ??"
Sus In jos
Lilith

Lilith


Mesaje : 175
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:20 am

-Acum cinci minute, i-am raspuns ironica,chicotind. Bun, daca deranjez, ma duc sa desfac usa ca hotii, poate ma salta politia. am zis razand
Sus In jos
Brooke

Brooke


Mesaje : 183
Data de înscriere : 10/01/2010
Varsta : 28
Localizare : La capătul sfârşitului

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:20 am

-Incearac cheia mea ! zic intinzandu-o fetei
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:21 am

Mi-am luat o tigare si i-am inmanat pachetul lui Brook apoi mi-am aprins tigara tragand profund din ea,iar fumul scos arata ca un nor negru de furtuna.
-Nu deranjezi, cred!ii spun lui Lili.
Sus In jos
Brooke

Brooke


Mesaje : 183
Data de înscriere : 10/01/2010
Varsta : 28
Localizare : La capătul sfârşitului

No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:25 am

-Ah` va deranjeaza pe careva fumul de tigare ?
Sus In jos
Continut sponsorizat





No fear , just crazy`style and muzic ! Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! I_icon_minitime

Sus In jos
 
No fear , just crazy`style and muzic !
Sus 
Pagina 1 din 17Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Une nuit d`amour :: The Hotel :: Camerele fetelor-
Mergi direct la: