Une nuit d`amour
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Une nuit d`amour

Hotelul Dulle organizeaza o decernare a premiilor.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 No fear , just crazy`style and muzic !

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Urmatorul
AutorMesaj
Lilith

Lilith


Mesaje : 175
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:29 am

-Mersi! i-am spus brunetei, luand cheia. I-am salutat rapid, iesind din camera. Dupa cinci minute, am calcat dezamagita peste prag, in camera fetei.
-Nu merge.
Sus In jos
Brooke

Brooke


Mesaje : 183
Data de înscriere : 10/01/2010
Varsta : 28
Localizare : La capătul sfârşitului

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:30 am

-Ah` drace , scuze nu am cum sa te ajut , adica daca vrei dormi la mine .zic eu razand slab
Sus In jos
Lilith

Lilith


Mesaje : 175
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:33 am

-Cred ca o sa dorm pe canapeaua din sufragerie, mersi oricum. am zis zambiin larg, chicotind. Ce mi se parea aa amuzant, nu stiu. Poate faptul ca eram blocata pe afara..
Sus In jos
Brooke

Brooke


Mesaje : 183
Data de înscriere : 10/01/2010
Varsta : 28
Localizare : La capătul sfârşitului

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:33 am

-Patul e destul de mare incapem 4 in el . zic razand
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:34 am

-Stii...m-am blocat si eu pot dormi la tine?spun ridicand des din sprancene [:>].
"Daca la fata a mers sper sa mearga si la mine!"
Sus In jos
Misaki
Admin
Misaki


Mesaje : 286
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:35 am

M-am asezat pe jos, punandu-mi genunchii sub barbie.
Sus In jos
Brooke

Brooke


Mesaje : 183
Data de înscriere : 10/01/2010
Varsta : 28
Localizare : La capătul sfârşitului

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:36 am

Am aprins tigarea tragand usor din ea .
-Sa va dau fetelor cate un pahar cu suc , sau tarie ?
Sus In jos
Lilith

Lilith


Mesaje : 175
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:37 am

-Asta aduce a perversitate, sti? l-am informat, incepand sa rad, sprijinindu-ma de tocul usii. De data asta numai am alunecat.
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:38 am

-Nu-i perversitate, ca doar n-am sarit pe ea, inca.Deci pot dormi la tine?o intreb din nou facand ochi de catelus.
Sus In jos
Misaki
Admin
Misaki


Mesaje : 286
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:39 am

Mi-am dat ochii peste cap, iar dupa am zis
-Vreau si eu un Red Bull, daca ai
Sus In jos
Brooke

Brooke


Mesaje : 183
Data de înscriere : 10/01/2010
Varsta : 28
Localizare : La capătul sfârşitului

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:40 am

-Da ? nu mi-am dat seama , zic eu razand
-Mai bine dormitit toti daca tot asa .zic razand
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:40 am

-Da da!Eu dorm langa tine!spun zambind.
"lasa-ma!Lasa-ma!Ca nu te violez din prima noapte!"mi-am spus in gand.
Sus In jos
Brooke

Brooke


Mesaje : 183
Data de înscriere : 10/01/2010
Varsta : 28
Localizare : La capătul sfârşitului

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:43 am

Am continuat sa rad dandu`i fetei doza de Red Bull .
-Ah` da va trebui sa dorm in trening , ca mi se pare ca na mpijama . spun gandindu-ma ca de obicei dorm in boxeri si bustiera .
Sus In jos
Misaki
Admin
Misaki


Mesaje : 286
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:44 am

-Mersi...Dorm si eu, am zis razand.Pot sa dorm, langa...langa?nici nu stiam unde
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:44 am

-Asa dormi deobicei?Daca da sa stii ca eu dorm in boxeri!Nu o sa-ti fie cald in trening?o intreb sperand sa o conving sa doarma ceva mai sexi.
Sus In jos
Lilith

Lilith


Mesaje : 175
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:45 am

Am inceput satopai prin camera, priviindu-l pe Yani.
-Incearca sa numai fi asa de expresiv, se vede pe fata ta ca o placi pe Brook.
Sus In jos
Misaki
Admin
Misaki


Mesaje : 286
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:46 am

-Si eu dorm de obicei in boxeri si sutien, am zis razand.Mda...de acord cu Lala
Sus In jos
Brooke

Brooke


Mesaje : 183
Data de înscriere : 10/01/2010
Varsta : 28
Localizare : La capătul sfârşitului

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:46 am

Am inceput sa rad , tacand din gura , stingand tigarea .
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:46 am

-Nu o plac ca no cunosc asa bine, imi place corpul ei.ii spun uitandu-ma la Brook.
Sus In jos
Brooke

Brooke


Mesaje : 183
Data de înscriere : 10/01/2010
Varsta : 28
Localizare : La capătul sfârşitului

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:47 am

Am ridicat o spranceana .
-Eu nu sunt subiect de discutie , ok ?
Sus In jos
Lilith

Lilith


Mesaje : 175
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:49 am

-Ok, stai asa sa lamurim. Poate stinge cineva lumina, vreau sa fac un interogatoriu aici! am zis razand
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:50 am

-Dormi in boxeri si sutien?o intreb pe rozaliea deabea acu realizand ce a spus. Eu dorm intre tine si Brook asta e clar.spun cu o privire plina de fantezii.
Sus In jos
Brooke

Brooke


Mesaje : 183
Data de înscriere : 10/01/2010
Varsta : 28
Localizare : La capătul sfârşitului

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:50 am

Imagineazati daca as dormi si eu in lenjerie ca de obicei , ar deveni o orgie . pun razand
Sus In jos
Lilith

Lilith


Mesaje : 175
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:51 am

-Clar, sufera de perversitate. am zis, trantindu-ma pe fotoliu.
Sus In jos
Yani

Yani


Mesaje : 377
Data de înscriere : 10/01/2010

No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Ian 10, 2010 7:52 am

-Eu de perversitate?Parca vroiai un interogatoriu!Pune intrebarile!
Sus In jos
Continut sponsorizat





No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: No fear , just crazy`style and muzic !   No fear , just crazy`style and muzic ! - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
No fear , just crazy`style and muzic !
Sus 
Pagina 2 din 17Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Une nuit d`amour :: The Hotel :: Camerele fetelor-
Mergi direct la: